Celebrity, redakční fotografie - editorial licence EP

Prodáváme fotografie světových i domácích celebrit, zajímavých akcí a událostí, fotky do zpravodajství pro redakční užití a také fotky pro osobní užití, především pro tisk plakátů a obrazů celebrit. Najdete zde fotografie z celého světa, převážně pak Americké celebrity a také postupně přidáváme domácí celebrity a události, které nafotili naši fotografové. Jste fotograf a fotíte události a celebrity? Kontaktujte nás a můžete nám začít přispívat do naší fotobanky. Potřebujete levné fotky pro Váš blog, web nebo časopis? Chcete odebírat více fotografií pro Vaše zpravodajství, noviny, časopis, tisk nebo online použití? Kontaktujte nás a my Vám nabídneme speciální ceny. S námi budete mít potřebné fotky vždy k dispozici a za skvělé ceny.

PŘÍKLADY POVOLENÉHO UŽITÍ

Editorial licence fotografií jsou na prodej pouze pro REDAKČNÍ A OSOBNÍ UŽITÍ! Tyto fotky můžete použít v časopisech, novinách, knihách (do 250 tis. výtisků), dále je můžete použít pro weby, blogy, prezentace, TV, telefony a jejich aplikace v neomezeném množství reprodukcí za ůčelem zpravodajským. Osobní užití je povoleno například pro osobní tisk plakátů nebo obrazů. Další použití dle § 12 odst. 3 zákona č. 40/1964 Sb., občanský zákoník, v platném znění.

Vyhledat celebrity, redakční fotky

Vyhledat událost

 
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací
Oblíbené (0)