Platby SuperCASH přes portály Sazka, EuroPay a Českou poštu

     

Platba v hotovosti

SuperCASH® společnosti Manum s.r.o. je anonymní hotovostní platební systém, který k platbám používá pouze vytištěný čárový kód, vytvořený přímo pro zákazníka v internetovém obchodu. Platba se provádí na všech pobočkách České pošty, na terminálech společnosti Sazka a.s. a na terminálech EuroPay, které jsou dostupné např. v trafikách, supermarketech, čerpacích stanicích, apod.

Bezpečnost a anonymita

Platby systémem SuperCASH jsou bezpečné a anonymní. Nikde během hotovostní platby nejsou vyžadovány Vaše osobní informace, čísla karet ani jiné údaje. Platíte pouze dle vytištěného čárového kódu, který Vám vygenerujeme při objednávce na fotobance Fotky&Foto. Po internetu nejsou mezi obchodníkem a platební branou odesílány žádné Vaše osobní informace, ani jméno.

Rychlost

Platby jsou velmi rychlé. Vaše objednávky produktů na fotobance Fotky&Foto jsou automaticky zpracovávány do 30 minut od zaplacení.

Dostupnost

Platit můžete kdekoliv na pobočce České pošty nebo na terminálu Sazka, které se nacházejí na benzinových pumpách, trafikách, supermarketech apod., dostupných i 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Platební místa SuperCASH

Vyhledejte si nejbližší místo, kde můžete zaplatit. Seznam platebních míst SuperCASH.

Poplatek za služby SuperCASH

Cena za platbu superCASH® je 10 Kč. Tato částka je Vám připočítána ke každé placené objednávce. Tato částka není účtována fotobankou Fotky&Foto, nýbrž společností Manum s.r.o, provozující portály SuperCASH. Na částku 10 Kč je Vám vystaven samostatný daňový doklad, který si můžete stáhnout ze svého účtu přímo zde na fotobance Fotky&Foto.

Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací
Oblíbené (0)