Partnerský program
fotobanky Fotky&Foto

získejte
provize
až 34 %

vydělávejte s námi

Provize za klik

Affiliate Fotky&Foto

Vyplatíme Vám provizi za „klik“ tedy za každého Vámi přivedeného unikátního návštěvníka na naše stránky ve výši 4 eurocentů a to až do výše Vaší provize z nákupů. Provize se u nás sčítají.

Affiliate Fotky&Foto

Přímá provize


12 %
za první nákup

Přívedete nám nové zákazníky a my Vám vyplatíme přímou provizi až 12% z jejich prvního nákupu. Vámi přivedení zákazníci u nás nakoupí během měsíce za 20 000 Kč a my Vás odměníme čáskou až 2400 Kč. Podnikat s námi se Vám vyplatí...

Affiliate Fotky&Foto

Následná provize


3 %
po dobu
12 měsíců

Prvním nákupem to nekončí, u nás získáte i následnou provizi za každý další nákup Vámi přivedeného zákazníka a to po dobu až 12 měsíců. Vytvořte si svůj stálý příjem! Stačí Vám jen se u nás zaregistrovat a propagovat nás...

Affiliate Fotky&Foto

Provize z fotografa


10 %
z prodeje
fotografií

Přiveďte k nám fotografa který u nás bude prodávat své fotografie a my vám budeme po celý rok vyplácet provize z prodeje jeho fotografií. Propagovat Fotky&Foto se Vám vyplatí...

Jak se dostat na provizi až 34% ?

Zaregistrujte se do partnerského programu Fotky&Foto a řekněte o nás návštěvníkům Vašich stránek, blogů a portálů, vašim zákazníkům a partnerům. My Vás odměníme!

Příklad A) začínáme

Během prvního měsíce nám přivedete 240 návštěvníků a znich několik nakoupí v hodnotě 2000 Kč
Vaše provize je:

  • 240 Kč provize za kliky
  • 240 Kč přímá provize

Celkem bude přičtena na Váš uživatelský účet provize ve výši 480 Kč

Příklad B) jak na 34%

Přivedete k nám za měsíc 500 návštěvníků. Někteří z nich nakoupí dohromady v hodnotě 3000 Kč a nakoupí fotografie Vámi přivedených fotografů.
Vaše provize činí:

  • 480 Kč provize za kliky
  • 360 Kč přímá provize
  • 180 Kč provize z fotografa

Celkem Vám bude přičtena na váš uživatelský účet provize ve výši 1020 Kč, což je 34% z Vámi zprostředkovaného prodeje.

Příklad C) v plném nasazení

Přivedete 7000 návštěvníků a ti u nás nakoupí v daném měsíci za 60000 Kč. Fotografií Vašich fotografů se prodá za 25000 Kč a Vámi přivedení zákazníci z předešlých měsíců si opět nakoupí v hodnotě 49000 Kč.
Vaše provize v takovém měsíci činí:

  • 7000 Kč provize za kliky
  • 7200 Kč přímá provize z prodeje
  • 2500 Kč provize z fotek fotografů
  • 1470 Kč následná provize

Celkem Vám bude za spolupráci v tomto měsíci přičtena na Váš uživatelský účet provize ve výši 18170 Kč! Tento příklad již vyžaduje z Vaší strany více aktivity, ale věříme, že se Vám spolupráce s námi opravdu vyplatí!

Možnosti propagace

Možnosti propagace jsou variabilní téměř neomezené. Máme bannery, widgety, které si můžete jednoduše stáhnout a nasadit na Vaše webové prostory, které máte u nás registrované. Můžete si vytvořit vlastní bannery a další propagační prvky, které nám předložíte ke schválení a po schválení je můžete nasadit na Vaše stránky. Můžete si vytvořit vlastní minisite a další propagační nástroje., nebo můžete o nás psát články a recenze. Máte vlastní nápady a možnosti propagace? Neváhejte nás kontaktovat. Jsme otevřeni novým nápadům a možnostem. Věříme, že tento provizní program Vám umožní vydělat s námi velice zajímavé peníze. Těšíme se na spolupráci.

Více informací

Chcete se o partnerském programu Fotky&Foto dozvědět více? Podrobnější informace naleznete v našem infocentru.

Provize vyčíslené na této stránce jsou orientační.

 
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací
Oblíbené (0)