Fotobanka Fotky&Foto, Váš zdroj pro fotky, vektory a videa

Kdo jsme a co děláme?

Jsme tým profesionálů, který se již od roku 2007 zabývá prodejem licencovaných fotografií, videí, vektorů, ilustrací a vším, co s fotografiemi a materiály pro tvorbu grafických prací souvisí. Dáváme prostor a pomocnou ruku našim i zahraničním fotografům i grafikům nabídnout své fotografie a vektory tisícům zákazníků ze všech oborů, na které si jen vzpomenete.
Prodáváme fotky a videa pro Vaše podnikání i potěšení. Máme v nabídce desítky milionů kvalitních fotografií a statisíce videí. Z celé této nabídky také tiskneme obrazy, plakáty a fototapety. Děláme fotografie na zakázku, produktové fotografie, a další. Máte individuální přání? Napište nám.

Co je naším hlavním úkolem?

Naším hlavním úkolem je dodat Vám v co nejkratším čase levné a kvalitní materiály, fotky, vektory, ilustrace i videa pro Vaši práci. Neustále vyvíjíme naši fotobanku, vylepšujeme vyhledávání, zařazujeme nové neokoukané fotky a ilustrace, zjednodušujeme práci s vyhledáváním fotek. A to proto, abychom našim zákazníkům ulehčili a zjednodušili vyhledávání fotek, vektorů i videí, aby se mohli věnovat své práci a netrávili vyhledáváním fotek a vektorů víc času, než je nezbytně nutné.

Co děláme navíc?

Řadu let se snažíme ke každému přistupovat individuálně a s péčí, řešíme požadavky s ohledem na kvalitu, ale lidsky. Hodláme pro vás udělat maximum a každý z Vás je naším prioritním zákazníkem.
Jsme tu pro ty, kteří hledají fotografie či ilustrace pro své i netradiční zaměření. Všechny produkty umíme i zpracovat a vytvářet grafiky. Výzvou jsou pro nás i grafiky šité přímo na míru.
Víme, že ti, kterým jsme možná vytrhli trn z paty a sehnali nesehnatelné, se k nám rádi vracejí a mají k nám důvěru. Jsme češi a víme, jak to u nás chodí s fotkami i s Vašimi zákazníky, kteří chtějí super grafiky za nejnižší ceny.

Facebook Fotky&Foto Twitter Fotky&Foto LinkedIn Fotky&Foto Google+ Fotky&Foto
Fotky&Foto fotobanka Gatepix - brána do světa fotografií

Zakázková tvorba grafiky a loga

Tvorba grafik a firemních log na míru je prostor pro kreativitu našich grafiků a fantazii zákazníků. Zpracováváme kompletně firemní materiály, reklamní či propagační, dáváme Vaší firmě styl. Poptejte, objednejte si grafické služby.
Vytváříme firemní identity. Provádíme redesign nebo úpravy již hotového loga, navrhujeme nová firemní loga. Kupte si levné předpřipravené logo, které odpovídá Vašemu oboru. Prohlédněte si nabídku našich hotových firemních log a logotypů.

Ukázky grafických prací Fotky&Foto
 
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací
Oblíbené (0)