Novinky z fotobanky Fotky&Foto

Vyhlášení výsledků soutěže

16. 01. 2015

Soutěž na Designportalu se sešla s velkým úspěchem. 3. Kteří měli správné odpovědi a jejich tip na počet vektorů byl nejblíže už vybírají obrazy a tapety. Již brzy další soutěž. Sledujte také náš Facebook

Vyhlášení výsledků soutěže

16. 01. 2015

Soutěž na Designportalu se sešla s velkým úspěchem. 3. Kteří měli správné odpovědi a jejich tip na počet vektorů byl nejblíže už vybírají obrazy a tapety. Již brzy další soutěž. Sledujte také náš Facebook

Trestní oznámení na společnosti LogiCall a Isifa

20. 06. 2014

Podali jsme trestní oznámení na společnosti LogiCall a Isifa za podezření na bezdůvodné obohacování v oblasti vymáhání peněz za údajné neoprávněné používání fotek. Více v Tiskových zprávách.

Plaťte ze svého mobilu se službou Mobito

12. 09. 2013

Mobito je služba, která umožní platit mobilem za pomocí jednoduchého propojení s bankovním účtem nebo s platební kartou. S Mobitem se dá jednoduše a bezpečně platit a posílat peníze mezi telefony nebo na internetu okamžitě a kdykoliv.

Rychlé a bezpečné bankovní převody

06. 03. 2013

Rozšířený systém plateb zajistí rychlé a pohodlné dodání téměř všem. Zvolte si v systémech platby Vaši banku a budete přesměrováni přímo do internetového bankovnictví, proto je platba velmi bezpečná. Po zadání Vašich údajů přejdete zpět na naše stránky a můžete očekávat fotografie. Systém plateb zprostředkovává systém PayU, licencovaný ČNB.

LOGA PRO VAŠI FIRMU, AKCE DO KONCE ROKU

15. 11. 2012

Novinkou v naší nabídce jsou loga a vektory, které můžete jako LOGA použít. Zavedli jsme novou licenci "LOGO" a všechny vektory označené touto licencí můžete použít jako logo! Graficky Vám tyto vektory a loga rádi upravíme dle Vašich požadavků. V rámci spuštění prodeje této nové licence "LOGO" máme pro vás do konce roku 2012 AKCI: 25% sleva na veškeré grafické úpravy vektorů označených licencí "LOGO!

UDĚLEJTE SI V TOM POŘÁDEK!

19. 10. 2012

Pro snadnější orientaci ve Vaši zakázkách a lepší přehled nad firemními objednávkami jsem pro Vás zavedli novou službu PODÚČTY. Díky této službě můžete pod jedním účtem spravovat několik dalších podúčtů, nastavovat jim limity, objednávat fotografie, kontrolovat útraty na jednotlivých účtech.Pro nastavení této služby nebo dotazy nás neváhejte kontaktovat.

Jsme tu pro Vás na online chatu

09. 10. 2012

Nevíte-li si rady s výběrem fotografie, nevyznáte-li se v licencích a jejich užití, kontaktujte nás prostřednictvím našeho chatu. Odpovědi na své otázky Vám zodpovíme obratem bez čekání. Ptejte se! Rádi Vám poradíme.

České fotky agentury Candybox images!

20. 09. 2012

V minulých dnech jsme navázali spolupráci se známou českou agenturou Candyboximages. Tato agentura nabízí kolekce fotografií z českého prostředí a to zejména krajinu, památky, města, lidi v různých akcích, ale i jiná domácí témata, které jsou velmi poptávaná. Veškerou jejich nabídku naleznete i v naší databázi zde

Reklama Polygraf 2012

20. 03. 2012

Rádi Vás přivítáme na našem stánku na veletrhu Reklama Polygraf 2012 v Praze Holešovicích. Stánek najdete v pravém křídle Veletržního paláce.

Výstava Svět reklamy 2011

03. 10. 2011

V úterý 4.10.2011 se koná další ročník výstavy "Svět reklamy" a my zde nebudeme chybět. Přijďte se za námi podívat k našemu prezentačnímu stánku a popovídat si o novinkách v naší fotobance. V případě zájmu o volné vstupenky nás kontaktujte emailem.

Obnovili jsme platby přes systém SuperCASH

29. 06. 2011

Na základě pozitivního vývoje situace kolem systému SuperCASH jsme dnes opět spustili velmi oblíbený nástroj přijímání plateb přes terminály SAZKY SuperCASH. Nyní můžete opět platit objednávky na české poště i na dalších místech, kde má SAZKA své terminály. Věříme, že opětovné spuštění této služby všichni Vás potěší. Fotografie tak opět můžete mít při využití této automatizované a bezpečné platební brány do pár minut. Pro více info navštivte stránku http://fotky-foto.cz/fotobanka/page/supercash

Nový partnerský program.

22. 06. 2011

Spustili jsme nový partnerský program AFILIATE Fotky&Foto! Dejte o nás vědět a my Vás dobře odměníme. Provize až 34% za přivedené nové návštěvníky a jejich nákupy Vám buď vyplatíme nebo výhodně kdykoliv převedeme na váš Fotky&Foto uživatelský účet v podobě kreditu. Přidejte se! Zaregistrujte si Vaše stránky, hoďte na ně bannery, widgety nebo jen prolinky a vydělávejte si zajímavé peníze snadno a rychle. Vice v sekci "partnerský program"

Nová verze stránek Fotky&Foto!

18. 06. 2011

Spustili jsme pro Vás novou verzi webových stránek Fotobanky. Nová grafika, nový lepší systém vyhledávání a procházení produktů, jednoduchý nákup a vše zrychlujeme. Navýšili jsme počet fotografií na 13 miliónů a statisíce videí. Uvítáme vaše názory, připomínky a návrhy pro další zlepšování. Napište nám jakoukoliv zpětnou vazbu budeme rádi a pomůže nám to v dalším rozvoji služeb pro Vás...

Prodej videí opět zahájen!

07. 04. 2011

Dnes jsme opět spustili prodej videí a to v nové vylepšené verzi. Vybírat nyní můžete z mnohem většího množství nejrůznějších druhů videí pro Vaši propagaci, videa pro webové stránky, do televize, kin apod.

Zveme vás na VELETRH REKLAMA POLYGRAF 2011

22. 03. 2011

Srdečně Vás zveme na VELETRH REKLAMA POLYGRAF 2011, který se koná od 23.3. do pátku 25. 3. 2011 ve Veletržním paláci v Praze, k našemu stánku v pravém křídle Veletržního paláce. Představíme Vám novinky v oblasti fotografie, novinky v oblasti našich služeb a také ukázky obrazů a fototapet na míru, které tiskeneme z celé nabídky našich fotografií. Rádi si s vámi vyměníme zkušenosti ze světa reklamy a reklamní fotografie. Těšíme se na setkání

Pozastavení přijímání plateb přes službu Super Cash od společnosti Sazka a.s.

18. 03. 2011

Z důvodů mediálně známých problémů společnosti Sazka a.s. jsme nuceni pozastavit platby přes systém Super Cash, který tato společnost provozuje na svých terminálech. Věříme, že se situace brzo vyřeší a budeme moct tento úspěšný platební nástroj opět obnovit. Pro rychlý nákup fotografií doporučujeme využít platby platební kartou nebo bankovním převodem současně se službou expresního nákupu.

Snadněji a rychleji!

15. 03. 2011

Víme, že je pro Vás důležité mít fotografie co nejdřve, pokud možno ihned. Proto jsme posílili službu PayPal, která je nově plně automatizovaná. Na své fotografie nyní nemusíte čekat, stačí když pro úhradu své objednávky zvolíte službu PayPal nebo použijete platební kartu a fotografie máte do 15 minut! Zrychlili jsme pro Vás vyhledávání a procházení fotografií. Věříme, že Vás tento krok potěší a další zrychlování našich stránek bude brzy následovat.

Vylepšujeme, kde se dá...

11. 03. 2011

Vylepšujeme naše stránky a služby ve spolupráci s Vámi. Na Vaše podněty jsme zařadili nové funkce, které věříme, že budou přínosem a usnadní Vám nakupování v naší fotobance. V případě, že narazíte na nějakou chybu na stránkách tak nás prosím informujte. Za další podněty i připomínky Vám budeme opět vděčni, neboť pouze tak můžeme náš systém vylepšovat k Vaší spokojenosti. Děkujeme

ZLEVŇUJEME, ZLEVŇUJEME, ZLEVŇUJEME!

24. 08. 2010

Dnes jsme zahájili prodej nových zvýhodněných cenových programů díky kterým můžete nakupovat licence fotografií a videí za ty nejlepší ceny. Kupte si zvýhodněný cenový program a stahujte fotografie a videa zcela jednoduše a rychle kdykoliv potřebujete.

 
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací
Oblíbené (0)