Golden Voyage s.r.o.

Naše firma Golden Voyage s.r.o. neprovozuje pouze fotobanku Fotky&Foto, ale zaměřuje se na poskytování profesionálních marketingových služeb. Jako jsou pronájem LED obrazovek v centru Prahy a velkých měst nebo vývoj programatických reklamních kampaní. Máte zájem o naše další služby? Kontaktujte nás.

Pronájem LED reklamních obrazovek

Nabízíme Vám prostor k prezentaci a to velmi efektivní formou audiovizuální reklamy na LED obrazovkách ve velmi lukrativních lokalitách s velkou koncentrací Vašich potenciálních klientů.
Připravíme Vám celou reklamní kampaň na míru od A do Z. Spoty nasadíme na Vámi vybrané LED obrazovky a to v počtu opakování dle Vašeho přání.

Programatická reklama

Programatická reklama umožňuje zobrazovat bannery různých formátů či spoty napříč internetem. Zobrazování reklamy dokážeme díky programatice velice úzce a precizně zacílit. Umíme přesně určit, komu a kdy se má reklama zobrazit. Cílit dokážeme nejen na určité stránky, ale i na uživatele, jejich aktuální polohu, zaměření, věk, pohlaví, zájmy, ... Vše je navíc možné exaktně měřit.
 
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací
Oblíbené (0)