Nákup ročního slevového programu a předplatného

Již od
32.90
za fotku
Kredit
Roční slevový program s platností 1 rok na nákup
libovolných fotografií, vektorů a videí
818
818.2 Kč s DPH
(výši kreditu si můžete přizpůsobit pomocí posuvníku)
start
až 21 fotek
od 37.80 Kč
standard
až 99 fotek
od 34.70 Kč
premium
až 209 fotek
od 32.90 Kč
Základní licence
od 37.8
Vektory
od 302.1
Komerční rozšířené licence
od 2773.3
Videa
od 566.4
OBJEDNAT
ceny jsou uváděny bez DPH
Již od
5.50
za fotku
Předplatné
Předplatné pro pravidelný nákup základních
licencí fotografií a vektorů za nejvýhodnější ceny
Denní limit
Měsíční limit
1990
2407.90 Kč s DPH
(počet fotografií za den si můžete přizpůsobit pomocí posuvníku)
1 měsíc
5 fotek/den(150 fotek/měsíc)
1990 /měsíc
3 měsíce
5 fotek/den(150 fotek/měsíc)
1763 /měsíc
6 měsíců
5 fotek/den(150 fotek/měsíc)
1558 /měsíc
12 měsíců
5 fotek/den(150 fotek/měsíc)
1333 /měsíc
Základní licence
od 13.30
Vektory
od 13.30
OBJEDNAT
ceny jsou uváděny bez DPH

Stahujete fotky, vektory nebo videa jednorázově i pravidelně, ale ne natolik, aby se Vám vyplatilo kupovat předplatné? Potřebujete komerční rozšířené licence fotografií? Pak jsou pro Vás roční slevové programy Start, Standard nebo Premium ideální volbou. Ušetříte oproti jednorázovému nákupu, ale nemusíte kupovat předplatné.

S nákupem ročního slevového programu získáváte možnost stahování všech licencí v naší fotobance za nižší ceny. Po zakoupení programu získáváte kredit, který je Vám k dispozici kdykoliv pro stažení základních i komerčních licencí fotografií, vektorů i videí. Platnost ročního slevového programu (kreditu) je 1 rok od jeho posledního dobití, nebo do vyčerpání kreditu. Vaše aktuální ceny fotek a videí vidíte vždy, pokud jste přihlášení do Vašeho zákaznického účtu. 14 dní před uplynutím roční lhůty je Vám zaslán automatický email, který Vás na danou skutečnost upozorní, abyste mohli platnost zbývajícího kreditu prodloužit nákupem libovolného nového programu, nebo ho plně vyčerpat. V našem infocentru naleznete více informací o ročních slevových programech.

Ano, fotobanka Fotky&Foto Vám umožňuje provádět i jednorázové nákupy bez nutnosti pořízení předplatného nebo ročního slevového programu. Díky mnoha on-line způsobům platby, které nabízíme, můžete mít své fotky nebo videa stažené kdykoliv během pár minut.

Stahujete-li fotografie nebo vektory pravidelně, pak na předplatném nejvíce ušetříte. V rámci předplatného si můžete ve vybraném časovém období libovolně stahovat váš určený počet fotografií v tom nejlepším rozlišení bez ohledu na jejich cenu. Zaplatíte jednou, fotky stahujete kdykoliv. S předplatným vždy stahujete fotografii nebo vektor v základní licenci. V rámci předplatného nelze stahovat rozšířené komerční licence, ani videa.

Nabízíme různé varianty předplatných plánů. Na výběr je vždy denní limit, nebo měsíční limit. Vyberte si počet fotografií, které chcete mít k dispozici v měsíčním nebo denním intervalu a objednejte si předplatné. Po aktivaci předplatného programu můžete kdykoliv stahovat fotografie až do Vámi objednaného limitu. V našem infocentru naleznete více informací o tom, jak předplatné funguje.

Předplatné programy i kreditní balíčky můžete libovolně kombinovat. Rádi Vám sestavíme i předplatný program pro stahování fotek nebo vektorů na míru dle Vašich potřeb. Kontaktujte nás přes online chat podporu nebo kontaktní formulář.

 
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací
Oblíbené (0)