ZÍSKÁNÍ ZAKOUPENÝCH FOTOGRAFIÍ

Jak fotografii po zakoupení získám?

Po zakoupení fotografií ať už přímou platbou z nákupního koše nebo pomocí kreditu na fotobance Fotky&Foto Vám budou odkazy ke stažení fotografií odeslány na e-mail. (Čas, za který Vám odkazy na Vaše fotografie přijdou na e-mail je závislý na velikosti objednávky. Běžně se pohybuje od 5 do 10 minut. Při veliké objednávce fotografií se může zvednout.)

Platnost odkazů pro stažení je 3 celé dny od chvíle, kdy jsou Vám zakoupené produkty poprvé odeslány na Vaši e-mailovou adresu. Po uplynutí 3 celých dnů od data objednání již nemáte možnost fotografie stáhnout!

Mám možnost fotografie získat jiným způsobem, než přes odkazy z e-mailu?

Během těchto 3 dnů můžete zároveň stáhnout Vaše fotografie nebo videa přímo z Vašeho klientského účtu. Přihlaste se k vlastnímu účtu pomocí Vašeho login a hesla, v pravém sloupci pod Vaším jménem klikněte na 'Moje objednávky', vyberte příslušnou objednávku, zobrazte si její detaily kliknutím na 'detaily'. Zobrazí se Vám obsah objednávky a u každé fotografie je též tlačítko 'Stáhnout' (po dobu výše zmíněných 3 dní).

Nepřišel mi e-mail s odkazy ke stažení fotografií. Co mám dělat?

Pokud by nastala chyba při ukončování objednávky, přijde na Vaši adresu informační e-mail a objednávka se sama do 10-15 minut opraví a odešle Vám odkazy znovu. Pokud Vám žádný e-mail nepřijde, zkontrolujte e-mailovou adresu v osobním účtu a zkuste odeslat odkazy znovu (viz předchozí bod). V případě že odkazy nebudou opětovně odeslány, v případě jakékoliv jiné komplikace nás kontaktujte. Problém co nejdříve rádi vyřešíme.

Promeškal jsem lhůtu 3 dní od objednání a nestáhl si fotografie. Mám na ně ještě nárok?

Bohužel, po uplnutí 3 celých dnů od aktivování odkazů již nemáte na stažení fotografií nárok. Není možné udělat výjimku, dodavatelé po 3 dnech nedovolují produkty dále stahovat.

Je nutné uvádět na faktuře, všechny údaje, když je nepotřebuji?

Ne, není. Záleží je n na Vás jaká data uvedete při registraci. Na základě těchto dat je vystavena i faktura. Povinné je však zadat údaje označené hvězdičkou. Faktury se vystavují automaticky a čerpají z údajů které uvedete při registraci.

 
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací
Oblíbené (0)