TYP SOUBORŮ ZAKOUPENÝCH FOTOGRAFIÍ

Jak zjistím jaký typ souboru fotografie po zakoupení obdržím?

Typ souboru se liší dle licence. Základní modré licence jsou poskytovány převážně jako obrázky a ilustrace v JPEG formátu. Vektorové licence jsou poskytovány převážně ve formátu EPS, AI nebo SVG, popřípadě zabalené archivy ZIP.

Co to znamená Vektor?

Zakoupením tohoto produktu v licenci V nebo XV získáte vektorovou kresbu pro další zpracování. Vektory jsou kompatibilní s programy Adobe a některými dalšími. U některých programů, jako například CorelDraw není mozné zaručit plnou funkčnost, neboť se jedná o hobby program, který neumí korektně pracovat se složitějšími vektorovými formáty. Vektor lze převést i na klasický JPEG obrázek.

Mohu zakoupené vektory otevřít v programu CorelDRAW, Adobe Photosthop?

Vektory jsou kompatibilní s programy Adobe a některými dalšími. U některých programů, jako například CorelDraw není mozné zaručit plnou funkčnost, neboť se jedná o hobby program, který neumí korektně pracovat se složitějšími vektorovými formáty. Vektor lze převést i na klasický JPEG obrázek.

Proč je vektorový formát tak oblíbený?

Vektorové formáty EPS, AI nebo SVG jsou velmi variabilní soubory zpracované v křivkách. Z vektoru lze tisknout jakoukoliv velikost a kvalita bude stále stoprocentní. Lze upravovat barvy, přidávat a odstraňovat různé prvky. U vektorů se fantazii meze nekladou.
V naší nabídce naleznete vektory ze všech oborů, různé motivy a z celého světa. Autoři nám přispívají několik tisíc, někdy i desítek tisíc vektorů měsíčně. Ke konci červa 2014 jsme nabízeli více než 3 800 000 vektorů.

 
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací
Oblíbené (0)