Partnerský program

Jaký je postup pro spuštění partnerského programu?

  1. Nemáte-li svůj vlastní klientský účet na fotobance, zaregistrujte se.
  2. Aktivujte si svůj partnerský program odsouhlasením obchodních podmínek ve Vašem klientském účtu na straně aktivace partnerského programu.
  3. Zaregistrujte si své webové stránky, na které budete vkládat banner fotobanky nebo odkazy na fotobanku. Adresy webů se vkládají ve formátu vasedomena.cz, subdomena.vasedomena.cz, nebo *.vasedomena.cz pro doménu se všemi subdoménami.
  4. Vyberte si svůj banner, odkaz nebo textovou reklamu a umístěte ji na Váš zaregistrovaný web.
  5. Máte-li zájem, umístěte na své stránky widget s náhledy fotografií..
  6. Sledujte své výdělky.
  7. Nechte si vyplatit Váš výdělek.

Jak se mohu účastnit na Vašem partnerském programu

Je to snadné, stačí se zaregistrovat, vytvořit si svůj uživatelský účet a odsouhlasit smluvní podmínky partnerského programu. Pak si zaregistrujte své webové stránky do partnerského systému. Stáhněty si bannery a widgety, které umístěte na své stránky a začněte nás propagovat.

Jaký je rozdíl mezi zákazníkem a partnerem fotobanky?

Vůbec žádný. Každý zaregistrovaný uživatel je automaticky zákazník i partner a může využívat veškerých výhod fotobanky i partnerského systému.

Mohu vydělané peníze převést na kredit a použít pro nákup fotografií a videií z fotobanky?

Ano, můžete si Vaše provize kdykoliv převést na kredit a nakoupit produkty a služby fotobanky. Při převodu provize na kredit získáte navíc další bonus.

Kdy si mohu nechat své provize vyplatit?

Kdykoliv po dosažení minimální částky pro výplatu.

Jakým způsobem mě budou provize vyplaceny?

Provize si můžete nechat převést na kredit pro nákup produktů a služeb fotobanky a tím získat další bonus navíc a nebo zažádat o jejich vyplacení. Vyplacení probíhá převodem na Váš bankovní účet a nebo systémem PayPal.

Kde získám bannery a widgety pro propagaci?

Zde si můžete stáhnout veškeré naše reklamní formáty. Bannery si také můžete vyrobit vlastní, ale je potřeba nám je předložit ke schválení. Nelze používat neschválené reklamní prvky. Reklamy, bannery

Mohu vkládat odkazy na fotobanku také do e-mailů, blogů a diskusí?

Ano, odkazy lze vkládat do e-mailů i do internetových diskusí. I z těchto odkazů jsou Vám započítávány provize. Tyto odkazy naleznete na straně odkazy do e-mailů.

Obchodní podmínky partnerského programu

 
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací
Oblíbené (0)