Program Minidebet

Co je program Minidebet?

Minidebet je služba pro naše stálé klienty. Pokud platíte objednávku převodem a nechcete čekat, až peníze dorazí na náš účet, chcete Vaše fotky hned, nechte si aktivovat tento program. Vaše objednané fotografie máte i při platbě převodem a nedostatku kreditu na Vašem účtu ihned k dispozici.
Zjednodušeně řečeno, program Minidebet Vám umožní dostat se s kreditem do mínusu.

Kdo může tento program získat?

Káždý klient který v naší fotobance nakoupil více jak 3x a vždy v pořádku a včas uhradil.

Jakým způsobem probíhá objednávka v rámci programu minidebet?

Váš klientský účet funguje naprosto stejně. Nakupujete si roční slevové programy a utrácíte kredit z košíku. Pokud máte na účtu dostatek kreditu, objednávka proběhne standardně. Výhoda přichází tehdy, pokud na účtu dostatek kreditu nemáte. I když jste na nule, nebo Váš kredit nepokryje cenu objednávky, dostanete objednané fotografie ihned k dispozici. Z Vašeho kreditu je Vám stržena celá cena objednávky a dostáváte se do mínusu. Na nedoplatek je vystavena zálohová faktura. Po jejím zaplacení se Váš kredit vyrovnává na nulu a můžete jít zase kdykoliv další objednávkou do mínusu.

V rámci minidebetu jsem se dostal do mínusu. Je mi účtován nějaký poplatek navíc, nějaká přirážka?

Ne, neúčtujeme žádný poplatek ani přirážku. Zaplatíte pouze to, co jste si objednali. Pouze v případě, že vystavená faktura nebude uhrazena v době splatnosti, může dojít k účtování penále z prodlení.

Jsem se svým kreditem v mínusu a potřebuji objednat další fotky. Dostanu je zase ihned i když jsem předchozí platbu ještě nezaplatil?

Bohužel. S programem minidebet dostanete objednané fotky ihned pouze v případě, že Váš kredit není v mínusu.
Pokud jste v mínusu a potřebujete hned fotky ihned, uhraďte objednávku platební kartou nebo PayPal. Tyto platby probíhají okamžitě a fotky máte ihned k dispozici.

Co se stane pokud včas neuhradím fakturu?

V případě neuhrazení faktury v rámci programu Minidebet dojde k deaktivaci programu, účtování penále z prodlení a odebrání licence ke staženým fotografiím.

Mám neuhrazenou zálohovou fakturu z minidebetní objednávky, ale chci si koupit roční slevový program. Musím platit oboje?

Ne. Pokud mám neuhrazenou minidebetní platbu a k tomu si objednám roční slevový program, stačí zaplatit zálohovou fakturu slevového programu. Při aktivaci programu se Vám připisuje částka, která vyrovná záporný kredit. (Cena programu musí být vyšší než dluh z minidebetu.)

Aktivace programu Minidebet

Program minidebet aktivujeme pouze našim klientům. Formulář žádosti lze odeslat zde po přihlášení.

 
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací
Oblíbené (0)