Roční slevové programy

Co jsou to roční slevové programy?

Roční slevové programy Vám umožní nakupovat 24hodin denně, 7dní v týdnu za ty nejlepší možné ceny. S nákupem ročního slevového programu získáváte možnost stahování všech licencí v naší fotobance za nižší ceny. Po zakoupení programu získáváte kredit, který je Vám k dispozici kdykoliv pro stažení základních i komerčních licencí fotografií, vektorů i videí. Platnost ročního slevového programu (kreditu) je jeden rok od jeho aktivace.

Jaké jsou výhody nákupu fotografií pomocí ročního slevového programu?

Hlavní výhodou jsou zvýhodněné ceny fotografií a videí, které jsou výrazně nižší než při jednorázovém nákupu bez ročního slevového programu nebo předplatného. Další výhodou je dostupnost fotografií, které si stahujete online ihned kdykoliv je potřebujete bez nutnosti okamžité platby.

Jaký roční slevový program je pro mně nevýhodnější?

Nabízíme tři roční slevové programy: Start, Standard a Premium. Programy se liší částkou a cenovými hladinami, za které stahujete licence. Orientační ceny fotografií a videí v rámci slevového programu naleznete v cenících na straně Předplatné, Roční slevové programy. Chcete-li znát cenu konkrétní licence fotky nebo videa v daném ročním slevovém programu, zeptejte se nás na online chatu.

Mohu si určit cenu vybraného ročního slevového programu?

Ano můžete, posuvníkem u výběru ročního zľavového programu si můžete určit jeho výši.

Jak mohu roční slevový program zakoupit?

Na straně Předplatné, Roční slevové programy si vyberte jeden z nabízených ročních slevových programů (Start, Standard, Premium) a ten objednejte. Zaplatit můžete platební kartou online, rychlým bankovním převodem, prostřednictvím hotovostní platby SuperCASH na terminálech Sazky a České pošty, či klasickým bankovním převodem nebo vkladem na účet.

Co všechno můžu stahovat z kreditu ročního slevového programu?

Za kredit můžete stahovat libovolné licence jakýchkoliv fotografií, vektorů i videí.

Je nutné abych si kupoval roční slevový program i v případě, že chci zakoupit pouze několik fotografií jednorázově?

Ne není. Chcete-li provést jen jednorázovou objednávku fotografií, využijte možnosti objednávky fotografií přímo z nákupního koše. Vyhnete se tak i registraci, při platbě košíku budete pouze dotázáni na kontakt, ke kterému budou vázány licence. Po zaplacení objednávky Vám budou odkazy na zakoupené fotografie odeslány na e-mailovou adresu. V případě, že požadujete fakturu je potřeba vyplnit i fakturační údaje.

Je platnost kreditu časově omezena?

Časová platnost kreditu je omezena na jeden rok od jeho aktivace. Prodloužení kreditu lze provést nákupem nového ročního slevového programu.

Mám nárok na vrácení kreditu, který v roční lhůtě nevyčerpám?

Nikoliv, kredit nejsou peníze, neboť zakoupením ročního slevového programu si pořizujete službu, která Vám umožní stahovat fotografie a videa za nižší ceny. Tato služba je ukončena vyčerpáním kreditu, nebo po uplynutí roční doby platnosti ročního slevového programu.

Informujete mně před termínem ukončení platnosti ročního slevového programu?

Ano, dokonce třikrát. 30 dní, 14 dní a 7 dní před uplynutím roční doby platnosti je Vám zaslán automatický email, který Vás upozorní, abyste mohli platnost zbývajícího kreditu prodloužit nákupem libovolného nového programu, nebo ho plně vyčerpat.

 
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací
Oblíbené (0)