Dárkové poukazy

Chcete jako dárek věnovat krásný obraz/plakát a nevíte kterou fotku z naší široké nabídky vybrat, která by se tomu koho chcete obdarovat nejvíce líbila? Kupte dárkový poukaz a nechte výběr na obdarovaném.

Připravili jsme pro Vás Dárkové poukazy, abyste mohli obdarovat Vaše obchodní partnery, přátele, blízké, apod. Dárkové poukazy můžete využít na jakékoliv produkty a služby naší fotobanky. Nejvíce se využívají na tisk obrazů, plakátů z našich a nebo Vašich fotografií.

Jak to funguje?

Po zakoupení dárkového poukazu Vám na email přijde poukaz se speciálním kódem. Tento kód Vámi obdarovaný použije při registraci, nebo na svém účtu na v sekci "Moje poukazy" a částka poukazu se mu připíše na jeho účet v podobě kreditu. Z kreditu si bude moci libovolně nakoupit v naší fotobance jakýkoliv produkt nebo službu.

Nebo může kód zadat při objednávce a částka poukazu se mu ztrhne z ceny objednávky. (Pokud je cena objednávky je nižší než poukaz, přebytek z poukazu je přisán klientovi jako kredit. Pokud je cena objednávky vyšší než poukaz, klient doplatí zbytek.)

Platnost dárkového poukazu je jeden rok (je vyznačena přímo na poukazu).

Na co lze dárkový poukaz použít?

a veškeré další služby, které poskytujeme na portálu Fotky&Foto

Zakoupit poukaz v hodnotě s DPH
Dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč
 
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací
Oblíbené (0)