Podzim štětcem maluje

Přelom z léta na podzim každého rozmrzí, sluníčko se schovává za tmavé mraky a venku se ochlazuje. Většina z nás podzim kvůli deštivému a zachmuřenému počasí nemá rádo, ale zkusme najít i na tomto ročním období něco pozitivního.

 

 

 

 

Kromě nevlídného počasí se čas od času ukáže a prosvitnou paprsky sluníčka, i když už nemají takovou sílu jako v létě. Ale i tak nás příjemně zahřejí a vykouzlí úsměv.  A kombinace barevného listí, které se v dálce jeví jako, kdyby les někdo vymaloval pastelkami, nás vrací opět do dětských let, kdy jsme sbírali kaštany a vyráběli z nich různé postavičky.

 

 

 

Pokud se zrovna ocitnete na procházce, ať už s rodinou, dětmi nebo s pejskem, možná si povšimnete spadlého šustivého listí všech různých barev. Javorové listí je jako paleta podzimu, a díky fotoaparátu jí můžete zachytit a uchovat jako vzpomínku, a až bude celá krajina zabalena do bílé peřiny, nebo vytvořit úchvatné fotografie s tématikou podzimu. Protože, které jiné roční období nám nabízí za pomoci fotoaparátu vymalovat ty nejkrásnější fotografie během nezaměnitelného okamžiku? Jedině podzim. Podívejte se, jak se FOTÍ KRAJINA.

 

 

 

Pokud patříte mezi ty, kteří si říkají, že je lepší se dívat na podzimní krajinu z tepla domova, o hodně přicházíte! Zkuste vyrazit i za nepříznivého počasí ven s fotoaparátem a nebudete litovat. Tolik okamžiků, ve kterých budete moct zachytit podzim je nepřeberných. Krajina se rychle mění a to i díky mračnu a zapadajícímu slunci a proto máte jedinečné chvíle CVAKNOUT a vytvořit pěkné fotografie.

 

 

 

Barvený podzim lze zachytit do fotografie různě, ať už je to krajina nebo barevné listí, světlo při západu slunce v tmavém lese nebo děti hrající si ve spadaném listí, mraky nad městem jako když je někdo namaloval štětcem, barevné odrazy na vodní hladině, tiché skaly, město pod mlhou, různé detaily při makro snímku – žíly na listech, červené šípky na trnitém keři, spadlá jablíčka na zahradě apod.

 

 

 

 Určitě každý z vás i letos zachytí nějaký ten hezký okamžik, kdy se mu povede vyfotografovat podzim ve své barevné kráse, v tmavých nebo hřejivých odstínech. Z těchto snímků si poté můžete vytvořit obrázky, koláže, pohlednice pro své známé nebo i foto-tapety,.. fantazii se meze nekladou.  

Autor: Pavla Janíčková

 
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací
Oblíbené (0)