Fotografka z Ruska Margarita Kareva – oživuje svět pohádek

Po světě běhá plno nadaných fotografů, kteří se s velkou vášní věnují své tvorbě. Každý fotograf je svým způsobem výjimeční, dokáže zachytit to, co jiní nevidí. Nebo vkládá do svých snímků něco, co uchvátí oko pozorovatele a probudí v lidech emoce. Fotografování je hra a někteří vytvořeným snímkem nekončí a pokračují ve své tvorbě dál, přes grafické programy dokážou své obrázky převést k úplné dokonalosti.

 

Mezi takové kreativní umělce patří i ruská fotografka Margarita Kareva. Díky svým snímkům vás zavede přímo do pohádkového světa. Před jejím objektivem se mění modelky v lesní víly, křehké princezny i zlé čarodějnice. Přes grafický program Adobe Photoshop, surrealistických prvků, všemožných rekvizit, odborného týmu stylistů a designérů, vznikají úžasné fotografie, na kterých můžete spatřit ženskou krásu a kouzlo dětských pohádek.

 

Své tvorbě se Margarita zabývá tři roky a inspiraci nalézá v povídkách, pohádkách i fantasy literatuře. Nadaná fotografka bydlí Ekaterniburgu v Rusku, ale díky focení je stále na cestách. Do její tvorby nespadá pouze pozoruhodné fotografie plné fantasy, ale i reklamní, svatební. fahion fotografie a organizováním výstav v zahraničí a fotografické workshopy.

 

Nechte se unést kouzlem magie, ze kterého sálá život a prohlédněte si fotografie od Margarity Kareva.

 

                    

Fotografka Margarita Kareva, zdroj: www.kareva-margo.ru

 
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací
Oblíbené (0)