Pořiďte si z fotobanky fotografie zdarma

 

Fotobanka vám nabízí mnohé, krásné fotografie, na objednání vektory a loga, ale i obrázky, které si můžete pořídit zcela zdarma a využít k propagačním účelům. Vybrat si můžete z nabízených fotografií, vektorů nebo naopak své vlastní zveřejnit na vytvořeném profilu 

pro další tvorbu kreativních grafiků a umělců v tisku, reklamě, marketingu, na letáky, pro web, jako obrázky či fotky do časopisů, novin, knih a dalších jiných médií.

 

Vyberte si ty, které se vám zalíbí a pomůžou vám s dokončením foto-koláže, plakátu, pohlednice nebo jakékoliv grafiky, na které pracujete, protože jedině tady najde každý obrázek, jež mu chybí!

 

Nebo vás zaujala představa prezentace vlastních originálních snímků a vektorové tvorby, kterou byste rádi předali ostatním? Stačí si vytvořit profil a sdílet je, nebo můžete přispívat jednou fotografií týdně nebo měsíčně, záleží jen na vás. Pokud spíš stojíte o stahování, zakupte si základní nekomerční nebo komerční rozšířenou licenci, více informací se dozvíte na RF licence:                                              

                              https://fotky-foto.cz/fotobanka/page/infocentrum/?page=licence#pouziti.

 

 

 

 

autor: Pavla Janíčková

 

 
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací
Oblíbené (0)