Klíčové slovo

Pro vyhledání produktů fotobanky (fotky, obrázky vektory, ilustrace) zadejte klíčové slovo nebo sousloví které vystihuje téma které hledáte. Klíčové slova různě kombinujte. Pro vyhledání fotky volte klíčová slova v češtině nebo v angličtině, dokud nenajdete fotografie které budou nejvíce odpovídat Vaší představě.

Typ licence

Royalty Free - fotografie pro reklamu, propagaci, osobní i komerční použití     Editorial Photo - fotografie pro redakční a osobní použití
Royalty free licence Royalty free licence

Royalty Free licence jsou na prodej pro komerční i nekomerční užití. Povoleno je užití fotky pro propagaci firem, společností, produktů a služeb, pro reklamu, tisk na zakázku, pro vzdělávací či osobní účely, dále na potisky, do knih, časopisů, kalendářů i novin, včetně elektronických produktů. Další informace a omezení naleznete v licenčních ujednáních. základní licence, rozšířená licence.

Editorial (redakční) licence Editorial (redakční) licence

Editorial licence fotografií jsou na prodej pouze pro REDAKČNÍ A OSOBNÍ UŽITÍ! Tyto fotky můžete použít v časopisech, novinách, knihách (do 250 tis. výtisků), dále je můžete použít pro weby, blogy, prezentace, TV, telefony a jejich aplikace v neomezeném množství reprodukcí za ůčelem zpravodajským. Osobní užití je povoleno například pro osobní tisk plakátů nebo obrazů. Další použití dle § 12 odst. 3 zákona č. 40/1964 Sb., občanský zákoník, v platném znění. Editorial (redakční) licence

Autor

Serie:

41892518

Typ fotografie

plnobarevné     ilustrace     vektory     bez pozadí     panoramatické

Orientace

na výšku     na šířku

Velikost

libovolná     mega velké

Licence

L     XL     XXL     X     V     XV     E     LOGO

Předplatné

pouze předplatné pouze předplatné

Region

Na stránku
Řazení
Náhledy
Po najetí myší na obrázek se zobrazí větší náhled
Rolování
Při přechodu na další stránku vyhledaných fotek přeroluje stránku nahoru na první fotku

Fotobanka Fotky&Foto - milióny profesionálních fotografií ve vysoké kvalitě s licencí pro osobní i komerční užití na téma na jedom místě! Fotky&Foto e-shop prodává kvalitní fotografie s rozlišením 300 dpi, cliparty fotky jpeg, motivy, ilustrace a vektorová grafika za velmi nízké ceny. Nakupte obrázky online na Fotky-foto.cz snadno a rychle. E-shop bez nutnosti registrace! Kupte si obrázek nebo ilustraci a stahujte ihned online! Chcete nakupovat nejlevnější fotky? Vyberte si jeden z našich cenových programů a kupujte za tu nejnižší cenu! Můžete se také podívat i na naše obrázky zdarma a nebo si na fotky vydělat. Propagujte nás na Vašich webových stránkách a my Vás štědře odměníme. Podívejte se na náš Partnerský program.