Nákup předplatného pro reportážní fotografie a celebrity

Nákup předplatného pro reportážní fotografie a celebrity
Měsíční předplatné pro
celebrity a reportážní fotografie

Prodáváme reportážní, redakční fotografie, fotky celebrit a zajímavých událostí. Všechny tyto fotografie spadají pod licenci editorial lze využít pro zpravodajské a osobní užití. Tyto fotografie u nás můžete nakupovat jednotlivě z košíku, nebo za zvýhodněnou cenu z předplaceného kreditu v rámci našich cenových programů. Ovšem nejvýhodnější formou pro nákup redakčních fotografií na fotobance Fotky&Foto jsou tyto speciální předplatné programy (subscription).

Předplatné programy

Pro stahování redakčních fotografií za ty nejlepší ceny jsme pro Vás připravili 3 speciální předplatné programy, díky kterým můžete nakupovat redakční fotky již od 27 Kč za fotografii. Předplatné programy se liší počtem fotografií které si můžete stáhnout za jeden měsíc (25, 100, 500). Každý program si můžete předplatit na 1, 3, 6 nebo 12 měsíců. Vyberte si program podle toho, kolik fotografií za měsíc využijete, a stahujte fotografie kdykoliv je budete potřebovat za ty nejlepší ceny. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte. Přejeme Vám příjemný nákup v naší fotobance Fotky&Foto.

Předplatné se vztahuje na licence s tímto označením:

Předplatné se vztahuje na redakční EP licence
XS S M L XL XXL XXXL
25 fotek
měsíčně
od 2400 Kč
100 fotek
měsíčně
od 5500 Kč
500 fotek
měsíčně
od 13500 Kč
Počet fotek25 fotek/měsíc
Počet měsíců1
Cena za 1 fotografii 194(160 Kč bez DPH)
Celková cena 4840(4000 Kč bez DPH)
Zakoupit
 
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací