Fotobanka Fotky&Foto – cenové programy pro levný nákup fotek a videí

Nákup cenového programu

Již od
23.90
za fotku
Kredit
Kredit s platností 1 rok na nákup
libovolných fotografií, vektorů a videí
990
818.20 Kč bez DPH
(výši kreditu si můžete přizpůsobit pomocí posuvníku)
start
až 28 fotek
od 103.70 Kč s DPH
od 85.70 Kč bez DPH
standard
až 52 fotek
od 94.60 Kč s DPH
od 78.20 Kč bez DPH
premium
až 114 fotek
od 86.90 Kč s DPH
od 71.80 Kč bez DPH
Základní licence
od 28.6
Vektory
od 114.3
Komerční rozšířené licence
od 285.8
Videa
od 428.7
OBJEDNAT
Již od
7.60
za fotku
Předplatné
Předplatné pro pravidelný nákup základních
licencí fotografií a vektorů za nejvýhodnější ceny
Denní limit
Měsíční limit
2990
2471.07 Kč bez DPH
(počet fotografií za den si můžete přizpůsobit pomocí posuvníku)
1 měsíc
5 fotek/den
2990 s DPH/měsíc
2471.1 bez DPH/měsíc
3 měsíce
5 fotek/den
2590 s DPH/měsíc
2140.5 bez DPH/měsíc
6 měsíců
5 fotek/den
2290 s DPH/měsíc
1892.6 bez DPH/měsíc
12 měsíců
5 fotek/den
2090 s DPH/měsíc
1727.3 bez DPH/měsíc
Základní licence
od 16.50
Vektory
od 16.50
OBJEDNAT

Stahujete fotky, vektory nebo videa jednorázově i pravidelně, ale ne natolik, aby se Vám vyplatilo kupovat předplatné? Potřebujete komerční rozšířené licence fotografií? Pak jsou pro Vás cenové programy Start, Standard nebo Premium ideální volbou. Ušetříte oproti jednorázovému nákupu, ale nemusíte kupovat předplatné.

S nákupem cenového programu získáváte možnost stahování všech licencí v naší fotobance za nižší ceny. Po zakoupení programu získáváte kredit, který je Vám k dispozici kdykoliv pro stažení základních i komerčních licencí fotografií, vektorů i videí. Platnost cenového programu (kreditu) je 1 rok od jeho posledního dobití, nebo do vyčerpání kreditu. Vaše aktuální ceny fotek a videí vidíte vždy, pokud jste přihlášení do Vašeho zákaznického účtu. 14 dní před uplynutím roční lhůty je Vám zaslán automatický email, který Vás na danou skutečnost upozorní, abyste mohli platnost zbývajícího kreditu prodloužit nákupem libovolného nového programu, nebo ho plně vyčerpat. V našem infocentru naleznete více informací o cenových programech.

Ano, fotobanka Fotky&Foto Vám umožňuje provádět i jednorázové nákupy bez nutnosti pořízení předplatného nebo cenového programu. Díky mnoha on-line způsobům platby, které nabízíme, můžete mít své fotky nebo videa stažené kdykoliv během pár minut.

Stahujete-li fotografie nebo vektory pravidelně, pak na předplatném nejvíce ušetříte. V rámci předplatného si můžete ve vybraném časovém období libovolně stahovat váš určený počet fotografií v tom nejlepším rozlišení bez ohledu na jejich cenu. Zaplatíte jednou, fotky stahujete kdykoliv. S předplatným vždy stahujete fotografii nebo vektor v základní licenci. V rámci předplatného nelze stahovat rozšířené komerční licence, ani videa.

Nabízíme různé varianty předplatných plánů. Na výběr je vždy denní limit, nebo měsíční limit. Vyberte si počet fotografií, které chcete mít k dispozici v měsíčním nebo denním intervalu a objednejte si předplatné. Po aktivaci předplatného programu můžete kdykoliv stahovat fotografie až do Vámi objednaného limitu. V našem infocentru naleznete více informací o tom, jak předplatné funguje.

Předplatné programy i kreditní balíčky můžete libovolně kombinovat. Rádi Vám sestavíme i předplatný program pro stahování fotek nebo vektorů na míru dle Vašich potřeb. Kontaktujte nás přes online chat podporu nebo kontaktní formulář.

 
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací